Minust

Olen omandanud inglise keele õpetaja magistrikraadi Tartu Ülikoolis ning töötanud õpetaja, noorsootöötaja ja huvijuhina. Hetkel olen lisaks terapeudi tööle ka koolis õpilasnõustaja ja inimeseõpetuse õpetaja. Seega olen koostööd teinud nii laste, noorte kui täiskasvanutega. Kõige teraapia lähedasem kogemus enne pereteraapia õpinguid oli eratunde andes, mil õpilased avanesid ja soovisid jagada. Nägin, et mind usaldatakse ning et mulle sobib kuulaja roll. Nii sain viimase tõuke, et asuda õppima pereteraapiat.

2018.- 2022. aastal läbisin pereterapeudi pädevuskoolituse I ja II astme.
Alates 2022.a. veebruarist jätkan pereterapeudi väljaõppe III astmes. 

Terapeudi töös toetavad mind kindlasti ka eraelulised kogemused. Olen ühe ägeda noormehe ema. Olnud abielus ja kogenud ka lahutusprotsessi raskusi.
Paralleelselt pereteraapia õpingutega olen oma pere süsteeme lahti mõtestanud juba väga kogenud terapeutide abil.

Terapeudina olen praktiseerinud aastast 2019. Seega olen tänaseks olnud nii kliendi kui terapeudi rollis ja oskan mõista erinevaid vaatenurki selles protsessis.

Ma töötan süsteemse pereteraapia põhimõtetel, mis tähendab, et parima tulemuse saavutamiseks on oluline suhelda mitte ainult pöördujaga vaid ka tema pereliikmetega. Esimene kohtumine on Sinuga ja siis otsustame koos, keda veel kaasata.

Lisaks pereteraapia süsteemsele lähenemisele usun ka loomade ja looduse tervendavasse jõusse. Laen end ise eelkõige mere ääres ning julgustan klientegi oma hinge ja keha looduse rüpes kosutama. 

Tänu inglise keele õpetaja haridusele olen valmis nõustama nii eesti kui inglise keeles.

Seega, kui tunned, et vajad kedagi, kes aitaks Sinu mõtteid, eesmärke ning vajadusi kaardistada ning tundeid selgeks rääkida, siis olen valmis selles Sind toetama!